CNC Hidrolik Torna Aynası

Dünyada en çok satan cnc torna aynası çeşitleri ile güvenilir marka olan Japon KITAGAWA ürünleri yarım asırı aşan tecrübesiyle tüm dünyadaki müşterilerine güven telkin etmiştir.

Standart hidrolik ayna pnömatik ayaklı ayna modellerinden, üniversal torna aynalarına, kepenkli aynalardan pens torna aynalara ve özel torna aynalara dünyanın önde gelen CNC torna tezgahı ve CNC dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihi olan Kitagawa, hidrolik ayna (CNC ayna), manuel torna ayna, üniversal torna ayna, 4 eksen, 5 eksen olarak da bilinen NC döner tabla (divizör) , yumuşak torna ayak, sert torna ayak, hidrolik torna silindir, mengene ürünleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur. CNC torna aynası ve mengene ürünlerimiz komtaş torna aynası ve komtaş mengene çeşitlerinin muadilidir. CNC torna ayna CNC torna tezgahlarında parça tutma ve sıkma görevi görür. Ayrıca CNC torna aynası CNC yedek parça sanayine, ayna taban ayak, tek parçalı ayak, iki parçalı ayak, ayna flanşı, t-somun da tedarik etmekteyiz.

Kitagawa parça tutucu CNC torna ayna çeşitleri hidrolik ayna, manuel ayna, pnömatik ayna ve pens ayna olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca 2 ayaklı ayna, 3 ayaklı ayna ve 4 ayaklı CNC torna aynası modellerimiz mevcuttur. Hidrolik torna aynaları; açık merkezli hidrolik ayna ve kapalı merkezli hidrolik ayna olarak çeşitlidir. Tüm CNC torna ayna ve mengene çeşitlerimiz komtaş ayna ve komtaş mengene çeşitlerinin Japon kalitesi ile donatılmış muadilleridir.

İkinci el CNC torna aynası stoğumuz yoktur ancak kullanılmamış satılık cnc torna aynalarımızı stoktan sipariş gününde teslimat ve kampanyalı stok mantığı ile hızlı ve uygun fiyata tedarik etmekteyiz.

Tandem Takım Tezgahları gerek uzman tasarım ve mühendislik ekibi gerekse Japon Kitagawa ürünlerinin kanıtlanmış kalitesi ve CNC parça tutma sıkma sistemlerindeki özgün ve rakipsiz yenilikleri ile CNC takım tezgahları talaşlı imalat dünyasına çözüm ortağı olmaktadır.