Servis

Servis Hakkında

 

Üretiminiz aksamasın diye alanında uzman hızlı servis ekibimiz ve orijinal yedek parça stoğumuzla her zaman yanınızdayız.
Tandem Takım Tezgahları olarak; devreye alma, periyodik bakım, teknik servis, yedek parça ve eğitim konularında hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. 
Servis ekibimiz makinalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaşması için gerekli tüm hazırlıkları itinayla yapmakta ve en kısa sürede tamamlayarak devreye almaktadır.
Özel eğitimli teknik servis ekibimiz ile CNC takım tezgahlarınız ve ekipmanları için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya bölgeleri ve çevre illerinde yaşanan arızalara en kısa zamanda müdahale etmekteyiz. Bünyemizde bulunan global mar
kalarımız ile eğitim iş birlikleri yaparak, servis mühendislerimizin arıza tespit ve çözüm, aynı zamanda gelişen teknolojileri takip etme konularında sürekli gelişmelerini sağlıyoruz. 

Sizlerden gelen arıza taleplerine telefon ile anında teknik servis desteği verildiği gibi, e-posta yoluyla alınan tüm talepler CRM sistemi ile kaydedilerek teknik destek sağlanmaktadır. İhtiyaca yönelik gereken orijinal yedek parçalar değerlendirilip, anında tekliflendirilerek onayınız sonrasında servis hizmeti ile beraber sizlere en kısa sürede ulaştırılmaktadır.
 

 

 

Servis Talep Formu