Ekipmanlar

Ekipmanlar

CNC takım tezgahı ekipmanları, otomatik olarak çalışabilen kesme, delme ve şekillendirme işlemlerinde kullanılan yüksek hassasiyetli araçlardır. Bu ekipmanlar, bilgisayar kontrollü sistemler sayesinde kompleks parçaların üretimini hızlı ve tekrarlanabilir bir şekilde gerçekleştirir. CNC tezgahları, endüstriyel üretimde yaygın olarak kullanılan önemli araçlardır.

Merak Ettikleriniz

 • INDEX MS Serisi Çok Milli CNC Tornalar

  Index, 100 yılı aşkın bir süredir torna tezgahı imalatı yapan geniş bir ürün yelpazesine sahip CNC torna tezgahı üreticisidir. Index ve Traub marka torna tezgahlarının üretimi Index Grup’un Almanya’daki tesislerinde yapılmaktadır. INDEX Grup, farklı proses teknolojilerinin tek bir makineye entegre edilebildiği çok işlevli üretim merkezleri üretmektedir. Tornalama, frezeleme, taşlama, diş açma ve diğer işlemler için özelleştirilebilir ve yüksek hassasiyetli makineler sunar. 

 • FANUC Robodrill CNC Dik İşleme Merkezleri

  Fanuc Robodrill CNC dik işleme-üretim merkezi ihtiyacınızı her zaman en iyi kalitede karşılar.Her türlü frezeleme ve delme operasyonlarında verimli ve optimum fayda sağlar. Maksimum hassasiyet, dinamiklik ve güvenirlik gerektiren dik işleme merkezi uygulamaları içindir. 1972’den bu yana üretilen üretilen her Fanuc Robodrill tezgahında, Fanuc CNC’nin 66 yıllık tecrübesini ve kalitesinde süregelen gelişimini bulacaksınız. Kontrol ünitesi, servo sürücü ve motor gibi tüm parçalar Japonya’daki Fanuc Fabrikası’nda “daha az montaj, daha az parça” felsefesine uygun şekilde geliştirilmiştir. Her şey en ideal şekilde birbiri ile uyumludur.

 • Kitagawa Hidrolik Aynalar

  Dünyada en çok satan cnc torna aynası çeşitleri ile güvenilir marka olan Japon KITAGAWA ürünleri yarım asırı aşan tecrübesiyle tüm dünyadaki müşterilerine güven telkin etmiştir.

  Standart hidrolik ayna pnömatik ayaklı ayna modellerinden, üniversal torna aynalarına, kepenkli aynalardan pens torna aynalara ve özel torna aynalara dünyanın önde gelen CNC torna tezgahı ve CNC dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihi olan Kitagawa, hidrolik ayna (CNC ayna), manuel torna ayna, üniversal torna ayna, 4 eksen, 5 eksen olarak da bilinen NC döner tabla (divizör) , yumuşak torna ayak, sert torna ayak, hidrolik torna silindir, mengene ürünleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

 • Kitagawa CNC Divizörler

  Divizör yani NC döner tablalar (nc rotary table) 3 eksen CNC dik işleme merkezlerini, 4 eksen CNC ve 5 eksen CNC olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Divizör eksen ilavesi, kullanılan döner tabla modeline göre sadece 4. eksen ya da 4 ve 5. eksen cnc olarak çeşitlendirilmiştir.

  Divizör fiyatları istenilen ilave eksen sayısına, işlenecek parça boyutuna ve adedine, nihai parçada istenilen hassasiyete göre değişmektedir. Talaşlı imalatta gerek iş parçası sıkma ve tutma teknolojileri, gerekse döner tabla sistemleri konusunda dünyada en çok satan ve en güvenilir marka olan Japon divizör markası Kitagawa ürünleri yarım asırı aşan tecrübesiyle tüm dünyadaki müşterilerine güven telkin etmiştir.