Hakkımızda

Tandem Takım Tezgahları San. ve Tic. Ltd. Şti., CNC Takım Tezgahlarında satış, proje ve teknik servis alanlarında deneyim sahibi ve uzmanlaşmış olan Tankut KOÇAK ve Ertan GÜNEY tarafından kurulmuştur. 2006 yılından itibaren güçlü markaları bünyesine alarak makine ve iş bağlama ekipmanları sektörüne çok yönlü çözümler sunmaya devam etmektedir.

Firmamız, makina sanayi takım tezgahları alanında, gerek CNC makine gerek CNC freze konularında anahtar teslim projeler ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sektörde farklılık yaratmaktadır. Hedef sektörlerimiz talaşlı imalat ile üretim yapan çeşitli sanayi kollarıdır. Otomotiv yan sanayi, tekstil makine üreticileri, tarım makine üreticileri, bağlantı elemanları sektörü, medikal, havacılık , savunma sanayi, kalıp sektörü, aksesuar üreticileri bunlardan sadece bir kaçıdır.

CNC Makinaları portföyümüzde çok milli CNC torna tezgahları, yedek parça ve aksesuarları, CNC dik işleme merkezleri, satıh taşlama tezgahları, profil taşlama tezgahları, silindir taşlama tezgahları, kalıp alıştırma presleri, hassas sert tornalama CNC makinası bulunmaktadır.

CNC işleme torna tezgahları için, Japon kalitesinde, hidrolik ayna, hidrolik torna aynası, manuel ayna, hidrolik ayna, pnömatik ayna, ayna flanşı, hydraulic chuck, tos torna aynası, pens ve statik aynalar, ayaklı torna aynaları, torna ayak, torna silindirleri, mengeneler ürünlerimiz arasında ve hemen teslim stoklarımız da bulunmaktadır. Ayaklı torna ayna modellerimiz; 2 ayaklı hidrolik ayna, 4 ayaklı hidrolik ayna, 3 ayaklı hidrolik ayna olarak bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin yedek parça ve aksesuarlarını da CNC makina sektörüne sağlamaktayız.

CNC dik işleme merkezi konusunda, 4 eksen CNC ve 5 eksen CNC divizör (döner tablalar) ile eksen cnc mühendislik çözümleri üretmektedir. Divizörlerimiz üstün Japon teknolojisi ile üretilmektedir. Dik işlem merkezlerine uzman servis kadromuz ve servis yeterlilik belgemiz ile döner tabla montaj ve servis hizmetleri de vermekteyiz.

Firmamız özellikle havacılık alanında kullanılan, vakum ile parça bağlamaya olanak veren, vakum tutma sistemleri ve ayarlanabilen açılı kafaları ile iş bağlama ekipmanları alanında esnek çözümler sunmaktadır. Bünyemizdeki Alman teknolojisine sahip güvenilir ve çok özel ayna bir ayna olan kompanze aynalar torna ve frezeleme tezgahlarında yuvarlak, kübik ve geometrik olarak düzensiz parçaların merkezi olarak sıkılmasını sağlayarak bu sektörde farklılık yaratmaktadır. Kompanze aynalar açık merkez ve kapalı merkez opsiyonlu adres teslim olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

CNC işleme tezgahlarına ve kayar otomatlara uygun Japon menşeili elektrikli hız kafaları (motor tutucular), el taşı, el tipi parlatıcılar elektrikli motor ve havalı motor opsiyonları, ekipmanları ve yedek parçaları ile birlikte Cnc tezgah sektörüne sağlanmaktadır. Bu ürünler için özel eğitim alan uzman teknik kadromuz satış sonrası servis hizmeti de vermektedir.

Tandem Takım Tezgahları, temsilciliğini yaptığı ve alanında dünya lideri olan yüksek kaliteli CNC tezgahları, CNC ürünleri ve uzman kadrosu ile CNC takım tezgahları makina sektörüne zamanında ve güvenilir mühendislik çözümleri üretmeyi amaç edinmiştir.