CNC Hidrolik Ayna

Hidrolik ayna CNC torna ayna çeşitlerinden bir tanesidir.

Makine sanayinde CNC takım tezgahları iş parçalarını bağlamak için kullanılan temel bağlama aparatları hidrolik CNC torna aynalarıdır. CNC takım tezgahlarında kullanılan torna aynası hidrolik veya pnömatik sıkma sistemi ile çalışmaktadır.

Japon Kitagawa CNC aynalar Türk CNC takım tezgahı kullanıcılarına tanıdık olan Komtaş Aynaların Japon teknolojisi ile donatılmış modelleridir.

Kitagawa Hidrolik ayna, CNC dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihidir. Hidrolik aynalarımız birinci sınıf alaşımlı çelikten üretilmiştir. 3 ayaklı hidrolik aynalar sıradan torna aynalar ile karşılaştırıldığında %20 daha hızlıdır ve sıkma kuvveti daha yüksektir. Japon Kitagawa standart CNC hidrolik torna aynalarımız 4 inch, 6 inch, 8 inch, 10 inch, 12 inch, 15 inch, 18 inch, 21 inch ve 24 inch ebatlarındadır.

CNC takım tezgahlarında iş parçalarını tutan kısımlar torna ayaklarıdır. Japon Kitagawa CNC hidrolik ayaklı torna aynası modelleri; tek ayakli CNC torna aynasi, 2 ayaklı CNC torna aynası, 3 ayaklı CNC torna aynası, 4 ayaklı CNC torna aynası modelleri açık merkez torna aynası ve kapalı merkez torna aynasıdır. CNC hidrolik aynası çeşitlerimizin büyük bir kısmı stoktan aynı gün teslim ve kampanyalı fiyat avantajı ile CNC takım tezgahları sektörüne hizmet vermektedir.

Hidrolik torna aynalarını ikiye ayırabiliriz:

1. Açık Merkezli Hidrolik Ayna

2. Kapalı Merkezli Hidrolik Ayna

Açık merkezli hidrolik aynalar:

Kapalı merkezli hidrolik aynalar: