Nakanishi Yüksek Devirli Hız kafası ve Mikro taşlama Tutucuları

Nakanishi mikro taşlama tutucuları elektrikli ve pnömatik olarak yer almaktadır. Elektrikli seride Emax Evolution ve Espert modelleri ileri düzeyde yüksek performanslı taşlama yapar. Güçlü torklu fırçasız motora sahiptir. Yeni tasarımı ve motor teknolojisi sayesinde tork çıkışını ve verimliliği ciddi oranda arttırır. Fırçasız motoru ve soğutma motoru sayesinde titreşim ve gürültüyü en aza indirerek daha sessiz bir çalışma ortamı sunar. Her iki modelde de standart ve tork tipi yer almaktadır.

Pnömatik seride yer alan Nakanishi Impulse el taşı ve el spirali farklı açılı kafa opsiyonları sunmaktadır; düz, 45 derece kafa ve 90 derece kafaya sahip vızvız taşlama modelleri vardır.

Cnc tezgahlarda kesici takımların iş miline bağlanması için cnc takım tutuculara ihtiyaç vardır. Cnc tezgahın özelliğine uygun cnc torna; takım tutucu seçmek gerekir. CNC tezgahın iş miline takım tutucuların oturma şekilleri farklı türlerde olarak üretilmektedir. Örneğin BT40, SK50 , CAT 40 gibi farklı CNC tezgah üreticilerin belirlediği farklı standartlar bulunmaktadır. Alacağınız takım tutucunun CNC tezgahınızdaki bu standartlara uygun olması gerekmektedir. Aksi halde takım tutucunun tezgahınızda kullanılması mümkün olmayacaktır. Nakanishi Hes hız kafası BT30, BT40, BT50, HSK A63, ST32, IT40, IT50 standartlarına göre üretilmektedir ve dik işleme merkezlerinde yüksek devirde frezeleme ve kalibre taşlama makineleridir. Hes 810 yüksek devirli motor tutucu iken Hes 510 orta devirli tutucudur.

Hes hız kafaları, fırçasız motor ve hava soğutmalı çalıştığı için dinlenmeden süresiz çalışabilir.Titreşimi ve gürültüsü azdır.

Firmamız tarafından set olarak hız kafası teklifleri verilmektedir ve cnc hız kafası fiyatları için bizi arayabilirsiniz.