INDEX-TRAUB CNC Torna Tezgahları

INDEX

İleri teknoloji ve yüksek mühendislik ile üretilmiş Index CNC tornalar, hassas tornalama işlemlerinizde kesin çözüm vaad etmektedir.

CNC torna makinası, üniversal torna tezgahlarından farklı olarak bilgisayar kontrollü olarak çalışmaktadır.

CNC torna ürün gamımızda CNC otomat tornalar, CNC tornalama merkezleri, CNC dik tornalar ve çok milli CNC torna tezgahları bulunmaktadır. Tüm modellerimizde talaş konveyörü mevcuttur.Index çok milli torna makinaları, çok milli cnc tornalama ile seri, yüksek verimli ve ekonomik üretim sağlar.

TRAUB

Yüksek Alman teknolojisiyle donatılmış TRAUB CNC Torna Tezgahları müşteri odaklı çalışma mantığı ve yetkin servis ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Yüksek hassasiyet ve üretim veriminin yanında kolay kullanım özelliği TRAUB CNC torna tezgahını dünya liderliğine yükseltmiştir.

Özellikle yüksek adetli, karmaşık şekilli ve dar toleranslı iş parçaları için gerek TRAUB kayar otomat fiyatları gerekse TRAUB torna tezgahları fiyatları, fiyat-performans analizinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Üniversal torna tezgahları, CNC kayar otomatlar, çubuk sürücülü tornalar ve tornalama merkezleri TRAUB’un geniş ürün yelpazesi içindedir.

TRAUB torna tezgahlarının, CNC otomat tornası çeşitleri TNL12 kayar otomatlar, TNL 18 kayar otomatlar, TNL18P kayar otomatlar ve TNL26 kayar otomatlar; Traub CNC torna çeşitleri ise TNX65/42 tornalama merkezleri ve TNX80/65 tornalama merkezleridir.

Katalog sayfaları, kayar otomat videoları ve CNC torna videoları dikkatinize sunulmuştur.TRAUB Türkiye satış ve servis tek yetki sahibinden satılık cnc torna ve yetki sahibinden kayar otomat ihtiyaçlarınızda, ayrıca detaylı bilgi ve TRAUB CNC otomat tornaları fiyatları için lütfen irtibata geçiniz. İkinci el kayar otomatlar zaman zaman portföyümüze eklenmektedir.