Hwacheon CUTEX-180 Torna Tezgahı

TANDEM TAKIM TEZGAHLARI’NDAN
YENİ HWACHEON CUTEX-180 TORNA TEZGAHI!
Son derece Ekonomik Üniversal CNC Torna Tezgahı,

Güney Kore menşeili, güçlü ve uzun ömürlü takım tezgahı üreticisi HWACHEON firması, optimum verimliliğe sahip kompakt torna makinesi CUTEX -180 üniversal torna tezgahını tanıttı. 6 ve ya 8 inç aynalı Yeni CUTEX-180 tezgahında punta programlanabilir ve iş parçalarının sıkma süresi %70’in üzerinde azaltılmıştır. İş parçasının ön ve arka yüzlerinin işlenmesinin kolaylaştırılması için, opsiyonel olarak sunulan karşı iş mili, tezgaha eklenebilir. 12 pozisyonlu indekslenebilir 24 istasyon, yeniden hazırlık yapılmadan, karmaşık iş parçalarının takım değiştirmek için durmadan işlem yapmasına imkan verir. Sınıfında en uzun hareket alanına sahip Y eksen modeli, işleme performansı ve verimliliği açısından fayda sağlar (+-55mm). Fabrika dökümhanesinde yapılan oldukça sağlam makine yatağı, tüm eksenlerde 35mm genişlik sağlayan dinamik yapı ve farklı boyutlardaki rulmanlar yüksek üretimle bağlantılı olarak ekonomik ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar.

Tezgahlar, kısa ve uzun makine gövde seçimiyle mevcuttur. Kısa gövdeli tezgah, sol tarafa yerleştirilen talaş konveyörü dahil, sadece 3525x1700 mm‘lik bir alan kaplamaktadır. 300 mm ve ya 350 mm‘lik çapa sahip ve maksimum tornalama uzunluğu 452 mm ve 528 mm arasında olan iş parçalarını tornalayabilen farklı modeller vardır. Önceki modellere göre çubuk kapasitesi arttırılmıştır. Böylece çapı Φ 51 mm ve ya Φ 65 mm’e kadar olan çubuk materyalleri, ek bir yükleyiciyle rahatlıkla yerleştirilebilir.

Hwacheon, yeni CUTEX-180 ile tezgahın kullanıcı dostu özelliğini geliştirmiştir: Ekranı 90 dereceye kadar dönebilmektedir ve daha net bir yerleşimi vardır. Çalışma alanına kapı kolayca açılır ve yenilenen kapı tasarımıyla, kapının daha zor açılmasına sebep olan talaşın kapının altında birikmesi engellenir. Bochum’da yer alan Avrupa merkezi sayesinde hızlı hizmet verilebilmekte ve orijinal yedek parça tedariği sağlanmaktadır.

2018 yılında Hwacheon tarafından tanıtılan Yeni CUTEX-180 kompakt torna tezgahı özellikle yüksek verimliliği ile etkilemiştir. Y-eksen modeli, +-55 mm’lik sınıfında en uzun hareket alanına sahiptir ve bu yüzden işleme performansı ve üretim açısından avantaj sağlamaktadır.

Hwacheon Cutex

12 pozisyonlu indekslenebilir 24 istasyon, yeniden hazırlık yapılmadan, karmaşık iş parçalarının takım değiştirmek için durmaksızın işlem yapmasına imkan verir.

Hwacheon y eksenli torna tezgahları seçenekleri ve torna tezgahı fiyatları, aynı zamanda freze çeşitleri ve freze tezgahı fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bölge satışçılarımız talebinize en uygun torna makinesi ve cnc freze tezgahını belirleyip optimum torna ve fiyat konusunda size yardımcı olacaktır. Ürün gamımızda mini torna tezgahı olmadığı için küçük torna tezgahı fiyatları mevcut değildir.

Ayrıca satışını yaptığımız Rosa satıh taşlama tezgahı, Fanuc CNC işleme merkezi ve Gioria silindirik taşlama tezgahı hakkında katalog ve detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz; en iyi taşlama tezgahı fiyatları, freze fiyatları, cnc torna fiyatları, torna tezgahı sıfır fiyatları ve otomatik torna tezgahı fiyatlarıyla ilgili size yardımcı olmak isteriz.

Temsilcisi olduğumuz firmalardan orijinal torna parçaları, torna motoru ve otomatik torna yedek parçası tedariğiyle hızlı servis hizmeti verebilmekteyiz.